sieci komputerowe

Wdrażamy rozwiązania sieciowe specjalnie przygotowane dla potrzeb każdego klienta indywidualnie

Doświadczenie

Zespół ITmade tworzą ludzie z prawie 20 letnim doświadczeniem w budowie i administrowaniu sieciami, projektowaniu oraz konfiguracji. Doświadczenie sięga branży operatorskiej dostawców Internetu w Polsce tzw. ISP. Ciężko o tak profesjonalnych zapaleńców związanych z telekomunikacją.

Jakość

Kładziemy ogromny nacisk na zadowolenie klienta ale również własną satysfakcję z możliwości pracy na sprzęcie najlepszych producentów

Cena

Najlepszy sprzęt nie zawsze musi być najdroższy, to samo tyczy się ceny usługi. Realizujemy zlecenia z uwzględnieniem budżetu klienta i na sprzęcie optymalnym cena jakość. Nie wciśniemy ci za wszelką cenę drogiego sprzętu z w rzeczywistości nie skorzystasz.

Projektowanie

Profesjonalny projekt sieci z uwzględnienim wymagań technicznych i budżetowych
Ciągłość działania sieci oraz wysoka wydajność

Budowa

Profesjonalnie wykonanie “pod klucz”. instalacja okablowania, szaf, osprzętu, urządzeń sieciowych, urządzeń bezprzewodowych, konfiguracja. Wykonanie po uruchomienie wykonuje jedna firma.

Modernizacja

Wykonujemy modernizację już istniejących sieci. Poprawiając ich funkcję oraz zwiększając przepustowość, stabilność oraz zmniejszając zużycie energii elektrycznej.
Nie musisz budować sieci na nowo by korzystać z lepszego standardu

Szkolenia

Przeprowadzimy szkolenia działu IT oraz pracowników którzy mogę wykonywać proste, bieżące prace związane z siecią komputerową, szybko i na miejscu.

Utrzymanie

Nie musisz zatrudniać drogich wyszkolonych administratorów by zarządzali twoją siecią.
Zapewniamy stałą współpracę firmom które nie chcą zatrudniać administratorów lub dział IT ma inne obowiązki.
ITmade zatrudnia profesjonalną kadrę, która może być do twojej dyspozycji.